Regulamin

Baltic Sun
Regulamin
DANE FIRMY: Firma PRO-KOM Kaczmarski Artur Piastowska 12, 72-344 Rewal, NIP: 577-111-01-95, REGON: 151391549
 1. Na terenie obiektu „Baltic Sun” obowiązuje bezwzględny zakaz palenie w pokojach, częściach wspólnych oraz na balkonach !! Palenie wyłącznie na zewnątrz w wyznaczonych miejscach. Stwierdzenie niezastosowania się do zakazu skutkuje naliczeniem kary finansowej w wysokości 600 zł.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00.
 3. Gość wynajmując pokój określa czas swego pobytu. W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 4. Warunki rezerwacji należy uzgodnić telefonicznie lub poprzez e-mail/fax a następnie wpłacić przedpłatę w ustalonym terminie i przesłać potwierdzenie wpłaty.
 5. Rezerwacje uznaje się za nieważną w przypadku braku przedpłaty po upływie uzgodnionego terminu.
 6. Płatności za zarezerwowany pobyt a także ustalenie opcji wyżywienia należy dokonać przy zameldowaniu, pierwszego dnia pobytu.
 7. W przypadku rezygnacji późniejszej niż 60 dni przed datą przyjazdu – zadatek nie podlega zwrotowi.
 8. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji. Życzenie przedłużenia pobytu nie wiąże obiektu „Baltic Sun” i może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
 9. “Baltic Sun” zapewnia wykonywanie czynności związanych ze sprzątaniem pokoju oraz wymianą ręczników w razie potrzeby lub na prośbę gościa (nie wcześniej niż po upływie 7 dni – wymiana pościeli, wymiana ręczników – nie wcześniej niż 4 dni).
 10. Baltic Sun” zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do kierownika obiektu lub w recepcji.
 11. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 12. Po godzinie 22.00 w obiekcie “Baltic Sun” nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.
 13. Cisza nocna obowiązuje o godz. 22:00 do godz. 7:00.Organizacja wszelkiego rodzaju imprez i przyjęć w pokojach jest zabroniona. 
 14.  W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia i przechowywania w pokojach rowerów i hulajnóg.
 15. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
 16. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od godz. 8:00 do 10:00 w restauracji, natomiast obiadokolacja od godz. 16:00 do 17:00 w restauracji (napoje dodatkowo płatne), konsumpcja – wyłącznie na terenie restauracji. (Kanapki i jedzenie na wynos zostanie dopisane do rachunku pokoju).

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu!

1. Administratorem basenu jest właściciel kompleksu Balticsun SPA – Firma PRO-KOM z siedzibą w Rewalu
2. Basen jest czynny dla gości hotelowych przez cały tydzień w godzinach od 08.00 do 20.00.
3. Czas otwarcia basenu może ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych.
4. Głębokości basenu wynosi 130 cm.
5. Przed wejściem na basen należy zapoznać się z Regulaminem basenu oraz odpowiednimi instrukcjami użytkowania znajdujących się na nim urządzeń.
6. Jednorazowo przebywać na basenie może 15 osób, przekroczenie ilości osób na basenie wiąże się z jego blokadą.
7. Dzieci do lat 15 mogą korzystać z basenu tylko pod opieką dorosłych.
8. Przed wejściem na część basenową należy bezwzględnie zmienić obuwie na klapki basenowe.
9. Wchodzący na pływalnię obowiązani są do skorzystania z prysznica.
10. Na basenie obowiązuje strój kąpielowy przystosowany do wody basenowej.
11. Na terenie części basenowej obowiązuje zakaz:

– spożywania napojów alkoholowych lub innych środków odurzających,
– palenia tytoniu,
– wnoszenia opakowań szklanych, ostrych narzędzi oraz innych przedmiotów niebezpiecznych,
– hałasowania i zaśmiecania terenu obiektu,
– wprowadzania i przebywania zwierząt,
– wstępu osobom których stan wyraźnie wskazuje na stan nietrzeźwości lub stan pod wpływem innych środków odurzających,
– wstępu osobom, których stan zdrowia może stwarzać zagrożenie utonięcia lub narażać zdrowie pozostałych osób korzystających z basenu
– spychania lub wrzucania innych użytkowników do wody,
– konsumpcji artykułów żywnościowych na terenie basenu,
– zanieczyszczania, wrzucania resztek jedzenia i wszelkich przedmiotów do wody,
– używania mydła i innych środków chemicznych,

12. Zabrania się korzystania z basenu osobom, których oznaki zewnętrzne wskazują na choroby skóry, otwarte skaleczenia, choroby zakaźne, trudno gojące się rany, brak higieny osobistej, padaczkę, trudności w oddychaniu, zaburzenia równowagi oraz agresywne zachowanie.
13. Osoby o niestabilnym stanie zdrowia powinny korzystać z basenu ze szczególną ostrożnością lub po skonsultowaniu się z lekarzem. Za skutki zdrowotne przebywania na basenie administrator basenu nie ponosi odpowiedzialności.
14. Za zniszczenie wyposażenia obiektu, oraz zanieczyszczenie wody w basenie obowiązuje odpłatność w wysokości 100% wartości szkody.
15. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy Regulaminu basenu, będą usuwane z obiektu
16. Balticsun SPA nie odpowiada za uszkodzenia ciała i wypadki wynikające z naruszenia Regulaminu.
17. Przed skorzystaniem z basenu niezbędne jest pozostawienie rzeczy w pokojach. Za rzeczy pozostawione na terenie basenu, poza zakresem opisanym w niniejszym punkcie, Administrator basenu nie odpowiada.
18. Skargi i wnioski dotyczące korzystania z basenu należy zgłaszać w recepcji
19. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn.9.11.2015r. w sprawie wymagań jakimi powinna odpowiadać woda na pływalniach, klient ma prawo wglądu do aktualnych badań wody dostępnych w recepcji.
20. Ze względu na bezpieczeństwo osób kąpiących się zaleca się wzajemną obserwację, a w miarę potrzeby udzielenie pomocy. W razie wypadku należy niezwłocznie powiadomić obsługę obiektu. Telefony alarmowe:
Pogotowie 999/112
Straż 998
Policja 997

Korzystanie z pływalni jest jednoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem basenu Balticsun SPA

Baltic Sun

Każdy pobyt nad pięknym Bałtykiem powinien być pełną przyjemnością, absolutnym relaksem i obfitować w miłe atrakcje. Dlatego zapraszamy Państwa do Baltic Sun – ośrodka wczasowego położonego 150 m od morza.
BalticSun