Atrakcje

Baltic Sun

Gdzie nas znaleźć

Wakacje nad Bałtykiem

Wakacje nad Bałtykiem to doskonały sposób na wypoczynek i relaks. Bałtyk oferuje piękne, piaszczyste plaże, gdzie można opalać się i kąpać w ciepłych dniach, a także malownicze krajobrazy do odkrywania podczas długich spacerów.

Nasza lokalizacja

Rewal

Rewal co roku przyciąga masy turystów mnogością form wypoczynku – od aktywnych wypadów rowerowych na świetnie przygotowanych szlakach, przez spacery po malowniczych terenach i szaleństwa w parkach rozrywki, na leżeniu plackiem na plaży kończąc. Nie brakuje też imprez, odbywających się w sezonie wakacyjnym naprawdę często oraz ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, tj.: piękna, szeroka plaża, platforma i taras widokowy, rewalskie wieloryby, przystań rybacka, Aleja Róż i Zakochanych i wiele innych. Dzieci będą zachwycone wizytą w Bajkowej Chacie lub Parku Wieloryba.

Co robić w okolicy

Atrakcje
Wybrzeże gwarantuje pobyt pełen wrażeń. Zobacz popularne atrakcje.
Rewal
Aleja Róż
Pobierowo
Dom Ewy Braun
Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek
Niechorze
Latarnia Morska
Wybrzeże
Loty paralatonią
Trzęsacz
Multimedialne muzeum
Trzęsacz
Ruiny Kościoła
Rewal
Park Wieloryba
Trzęsacz
Platforma Widokowa

Baltic Sun

Każdy pobyt nad pięknym Bałtykiem powinien być pełną przyjemnością, absolutnym relaksem i obfitować w miłe atrakcje. Dlatego zapraszamy Państwa do Baltic Sun – ośrodka wczasowego położonego 150 m od morza.
BalticSun