Imprezy integracyjne

Baltic Sun

Baltic SUn

Dla biznesu

Zapraszamy Państwa do zorganizowania w naszym obiekcie szkoleń firmowych i imprez integracyjnych dla swoich pracowników i zaproszonych gości, w kameralnej atmosferze, w ośrodku znajdującym się 150 metrów od pięknego Morza Bałtyckiego.

Ogólnie dostępny

Szkolenia
Dysponujemy komfortowymi pokojami 2-, 3-, i 4-osobowymi, łącznie dla maksymalnie 60 osób (przy wykorzystaniu dostawek).
Grupom szkolącym się w naszym obiekcie pozostawiamy do dyspozycji salę szkoleniową

Imprezy integracyjne

Dla firm
Dużym zainteresowaniem cieszą się także zorganizowane imprezy integracyjne, podczas których proponujemy szereg niezapomnianych aktywności. Nasze wydarzenia to doskonały sposób na zintegrowanie zespołu, wzmocnienie relacji i stworzenie wspólnych wspomnień.

Warsztaty, szkolenia

Sala szkoleniowa

Dobrze wyposażona sala szkoleniowa to kluczowy czynnik w skutecznym procesie kształcenia. Taka sala powinna być przede wszystkim ergonomiczna i komfortowa dla uczestników, zapewniając wygodne krzesła i stabilne stoły. Warto również, aby była wyposażona w nowoczesny sprzęt, takie jak projektor i ekran, umożliwiające prezentację treści multimedialnych.

Rzutnik multimedialny
Ekran
flipchart
odtwarzacz DVD

Baltic SUn

Atrakcje

Dużą popularnością cieszą się także zorganizowane imprezy integracyjne, w trakcie których proponujemy następujące aktywności i atrakcje do wyboru
Team building
Kuligi
Eventy
Spływy kajakowe
Obozy survivalowe
Paintball
Offroad 4×4, 6×6,
Przejażdżki sprzętem wojskowym
Turnieje rycerskie

Baltic Sun

Każdy pobyt nad pięknym Bałtykiem powinien być pełną przyjemnością, absolutnym relaksem i obfitować w miłe atrakcje. Dlatego zapraszamy Państwa do Baltic Sun – ośrodka wczasowego położonego 150 m od morza.
BalticSun